Azet / 29. 02. 2016

Kampaň portálu Aktuality.sk v sebe nesie silné posolstvo!

Aktuality.sk prichádzajú s novou kampaňou– značka komunikuje silné posolstvo a do kampane nasadila svojich ľudí: šéfredaktora Petra Bárdyho, hlavného komentátora Daga Daniša a investigatívneho novinára Marka Vagoviča.

Ak hľadáte zrozumiteľné aktuálne domáce spravodajstvo a objektívnosť, Aktuality.sk sú nepochybne tou správnou voľbou. Vyplýva to z prieskumu, ktorý pre Aktuality.sk robila výskumná agentúra TNS SK.

Podľa prieskumu sa tiež ukázalo, že Slováci čítajú Aktuality.sk hlavne kvôli domácim správam, aktuálnosti a objektívnosti informácií.

“Naša práca je opisovať a komentovať skutočnosť. Nie vytvárať ju. Nepíšeme proti niekomu, ale vždy iba o niekom. A jasne hovoríme NIE všetkým tým neduhom, ktoré sa bohužiaľ stali bežnou súčasťou našej spoločnosti,” vysvetľuje šéfredaktor Aktuality.sk Peter Bárdy.

V kampani teda Aktuality.sk hovoria jasné NIE korupcii, tunelovaniu a rozkrádaniu. Nestrpíme nečestné praktiky na úkor spoločnosti. Píšeme o veľkých kauzách a nebojíme sa riešiť ich až do konca, aby sme mohli žiť v spravodlivej spoločnosti!

Toto posolstvo sa Aktuality.sk chystajú už v najbližších hodinách šíriť prostredníctvom kompletného mediamixu vrátane sociálnych sietí. Kampaň bude prebiehať až do 20. 3. 2016.

www.aktuality.sk

Uložiť

azet

Pomôž nám vytvárať online produkty, ktoré používa väčšina Slovákov

CHCEM VEDIEŤ VIAC O AZETE