Azet / 23. 11. 2016

Bazar.sk uvádza novú mobilnú aplikáciu pre smartfóny

Inzertný online portál Bazar.sk uvádza na trh svoju novú, vylepšenú aplikáciu pre mobilné telefóny, pre platformy - Android aj iOS.

Aplikácia, ktorá bola spustená pred tromi rokmi sa stretla s mimoriadnym úspechom, potvrdila svoju funkčnosť aj používateľskú obľubu u širokej verejnosti, čo spečatilo aj ocenenie získané v súťaži Android Code o najlepšie slovenské aplikácie.

„Vývojom novej aplikácie reagujeme predovšetkým na potreby našich používateľov. Aplikácia má nový, moderný dizajn, doplnené funkcionality a čo je najdôležitejšie, pridávanie nových inzerátov a ich následné spravovanie je pre používateľa maximálne jednoduché a intuitívne,“ uvádza Jana Turzová, produktová riaditeľka Bazar.sk. „Sme mimoriadne hrdí na to, že vyvinutá mobilná aplikácia umožňuje používateľovi plnohodnotne a intuitívne využívať služby nášho portálu Bazar.sk priamo vo svojom mobile,“ dodáva Jana Turzová. Aplikácia bola vyvinutá spoločnosťou United Classifieds.

Nová aplikácia poskytuje benefity jednoduchého a rýchleho pridávania nových inzerátov v jednom kroku, ako aj jednoduché vyhľadávanie, vylepšené rozšírené vyhľadávanie, prezeranie inzerátov a kontaktovanie inzerenta. Nesporne veľkou výhodou je možnosť pridať inzerát prostredníctvom mobilnej aplikácie a kedykoľvek ho upraviť cez desktop a naopak. Oproti iným inzertným webovým portálom umožňuje inzerentovi vybrať si spôsob, akým chce byť v prípade záujmu kontaktovaný. Používateľ tiež nemusí zverejňovať svoje telefónne číslo, prípadne email.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré online portál Bazar.sk poskytuje svojim používateľom sú doplnkové služby: „topovanie“ inzerátu (umiestnenie inzerátu na poprednej pozícii), a „zvýraznenie“ (grafické odlíšenie inzerátu od ostatných). Ich aktivácia sa realizuje prostredníctvom SMS. V aplikácii kupujúcim sprehľadní vyhľadávanie vo viac ako 1 milióne inzerátov filtrovanie pomocou viacerých parametrov. Používateľský komfort zvyšuje aj funkcia „obľúbené inzeráty“ alebo služba „vyhľadávací agent“, ktorá upozorní používateľa na novo pridané inzeráty s produktom/službou, o ktoré sa zaujíma. Používateľ je upozornený emailom alebo notifikáciou v telefóne, podľa jeho vlastných preferencií, ktoré sa dajú upravovať. Serióznosť predajcu si kupujúci ľahko overí vďaka hodnoteniu inzerentov a kontaktuje ho priamo z mobilu, telefonicky alebo emailom. Ďalšie funkcie ponúkajú zdieľanie inzerátu známym, vyhľadávať podobné inzeráty, ako je práve otvorený inzerát. Inzerát je možné podať s registráciou alebo bez registrácie.

O Bazar.sk

Bazar.sk je inzertný online portál, ktorý sa s viac ako 1 miliónom aktuálnych inzerátov radí medzi TOP slovenské weby všeobecnej inzercie. Umožňuje bezplatné pridávanie inzerátov v 20 hlavných kategóriách. Inzeráty propagujú nový aj používaný tovar, ponuku služieb a práce. Poskytuje používateľsky príjemné prostredie pre predávajúcich a kupujúcich. Za rok sa na portál pridá viac ako 1,5 mil. inzerátov. Inzertná webová stránka Bazar.sk je dostupná na všetkých typoch zariadení prostredníctvom mobilnej verzie, plnej verzie pre desktop a zároveň ako nová, vylepšená mobilná aplikácia pre platformy Android a iOS.

www.bazar.sk

azet

Pomôž nám vytvárať online produkty, ktoré používa väčšina Slovákov

CHCEM VEDIEŤ VIAC O AZETE