Webdeveloper pre auto-moto inzertné weby (Autobazar.EU, Autobazar.sk)

Žilina / United Classifieds

Zaujímaš sa o sofistikované webové portály? Už ťa nebaví pracovať na malých projektoch? Naber odvahu a pridaj sa k nam! Pracuj na projektoch, ktoré denne používajú desaťtisíce zákazníkov.

Vyvíjame v PHP 7.x, programujeme objektovo a štruktúrovane, využívame rôzne jazyky a technológie napr. MySQL, GIT, Elastic, HTML, CSS, nginx server, JavaScrip, Redis a RabbitMQ,... Pracujeme agilne podľa metodiky Scrum.

O zadania sa postarajú skúsení kolegovia, ale vždy budeš mať možnosť návrhy pripomienkovať a podieľať sa na návrhu. Tvoj tím budú tvoriť produkťáci, grafik a samozrejme ostatní developeri. Každý deň sa naučíš niečo nové, pomôžeš nám riešiť cool featurky a posúvať naše weby k tomu najkvalitnejšiemu na slovenskom internete.

K dispozícií budeš mať aj priestor na sebarealizáciu a návrh nových technológii, do ktorých môžeš zasvätiť aj ostatných.

Čo ponúkame?

  • top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši. Priprav sa preto na rôzne pranky, oslavy narodenín, uvoľnené posedenia pri pive,...
  • v aktuálne situácií pracujeme remote, no vítaný budeš aj v našom office, ktorý sa nachádza v modernej biznis budove v Žiline. V papučkách (aj tie ti dáme) si môžeš prebehnúť na obed, do štýlovej kaviarničky či len tak sa poprechádzať v átriu s exotickými rastlinami a jazierkom,
  • zdravie kolegov je pre nás dôležité - dostaneš od nás vitamínový balíček a k dispozícií máme aj pár sick days,
  • podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube
  • a keď pominie čas "koronový" určite s nami zažiješ aj nezabudnuteľné teambuildingy (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal…)

Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Základný plat začína na úrovni 1500 €  mesačne a osobné ohodnotenie - ďalšia zložka mzdy,  závisí od  úrovne dosiahnutých vedomosti, znalostí, zručností a dĺžky praxe.

Predtým ako zareaguješ na tento inzerát, prečítaj si náš blog.

 

 

Chceš sa spýtať?

Rada ti poradím a zodpoviem doplňujúce otázky.
ava-hr-02.png

Stanislava Buchová

HR Business Partner

stanislava.buchova@ringieraxelspringer.sk

Hodíš sa na túto pozíciu?

Super, tak neváhaj a povedz nám niečo o sebe, pripoj životopis a my sa ti ozveme.

Odporuč túto pozíciu svojim kamarátom:

Pomôž nám vytvárať online produkty, ktoré používa väčšina Slovákov

CHCEM VEDIEŤ VIAC O AZETE