PHP developer

Žilina / Bistro.sk

Sme lídri na trhu a vytvorili sme nové pracovné miesto práve TEBE! Ak máš záujem o prácu v tíme tvorcov moderného, stabilného a najväčšieho portálu na objednávanie jedla na Slovensku, tak hľadáme práve teba

Kto sme?

Portál Bistro.sk poznáš určite ale určite nepoznáš jeho zákulisie, preto ti ho radi predstavíme.Náš developerský tím tvorí 11 ľudí a do tucta nám chýbaš už len ty (a to nie je žiadna klišé formulka, to je matika).
Každý deň začítame rannou kávičkou, o 9:00 si dáme krátky stand up a potom si každý pracuje na svojich úlohách. Rozdelili sme sa na 2 developerské tímy, nech trošku medzi nami podporíme súťaživosť a od teba bude závisieť, ku komu sa pridáš. Tvoja práca nebude len o programovaní, s príchodom nového človeka očakávame aj nový vietor v oblasti práce s novými technológiami, do ktorých môžeš zasvätiť aj ostatných a určite ti prenecháme slovo aj na našich technologických poradách.

Pracujeme s celkom slušným množstvom technológii ale najdôležitejšie pre nás je, aby si na pokročilej úrovni ovládal PHP, MySQL, JavaScript, HTML a CSS. Zvyšok ťa naučíme, prípadne naučíš ty nás :) Ale ak si už teraz zvedavý, tak u nás sa stretneš napr. s ElasticSearch, Symfony, Doctrine, REST, Vue, HDFS, HUE a mnoho mnoho ďalšieho.

V našom ZA office nájdeš okrem developerov aj dievčatá z produktu Majku a Majku (to si ľahko zapamätáš), Mareka, Marcela a všetko nám testuje Denis. O dvere vedľa je Support a keď sa spojíme, je nás cez 40 ľudí, ktorí pracujú na Bistre a to nerátame ešte aj brigádnikov!

Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Základná zložka platu, u juniorov  na tejto pozícii, začína od 1 000 € brutto mesačne a  výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomosti, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho možný 13.ty plat.

 
Predtým ako zareaguješ na tento inzerát, prečítaj si náš blog.
 

Benefity

Chceš sa spýtať?

Rada ti poradím a zodpoviem doplňujúce otázky.
ava-hr-05.png

Michaela Stískalová

HR Business Partner

michaela.stiskalova@ringier.sk

Hodíš sa na túto pozíciu?

Super, tak neváhaj a povedz nám niečo o sebe, pripoj životopis a my sa ti ozveme.

Odporuč túto pozíciu svojim kamarátom:

Pomôž nám vytvárať online produkty, ktoré používa väčšina Slovákov

CHCEM VEDIEŤ VIAC O AZETE