Webdeveloper pre Bistro.sk

Žilina / Bistro.sk

Sme lídri na trhu a vytvorili sme nové pracovné miesto práve TEBE! Ak máš záujem o prácu v tíme tvorcov moderného, stabilného a najväčšieho portálu na objednávanie jedla na Slovensku, tak hľadáme práve teba

S čím pracujeme? S celkom slušným množstvom technológii ale najdôležitejšie pre nás je, aby si na pokročilej úrovni ovládal PHP, MySQL, JavaScript, HTML a CSS. Zvyšok ťa naučíme, prípadne naučíš ty nás :-) Ale ak si už teraz zvedavý, tak u nás sa stretneš napr. s ElasticSearch, Symfony, Doctrine, REST, Vue 3, Docker, WebSocket a mnoho mnoho ďalšieho.


Ráno u nás patrí (aktuálne online) káve a stand up-u o 9:00, a potom si každý pracuje na svojich úlohách v rámci nastavených agilných procesov SCRUM-u. Rozdelili sme sa na 2 developerské tímy, nech trošku medzi nami podporíme súťaživosť. Okrem programovania budeš mať priestor aj na sebarealizáciu a návrh nových technológii, do ktorých môžeš zasvätiť aj ostatných.


V rámci Bistro.sk realizujeme viacero zaujímavých projektov, na ktorých sa môžeš spolupodieľať. Okrem webového projektu zameraného na objednávanie jedla z reštaurácií developujeme administračné rozhranie pre naše support oddelenie, a taktiež aj samostatné admin rozhranie pre našich partnerov - reštaurácie. Pre obchodný tím realizujeme vlastnú obchodnícku aplikáciu, ktorá zjednodušuje celý proces akvizície. Taktiež spolupracujeme s app-kovým tímom, pre ktorý pripravujeme backend klientskych aplikácií pre platformu iOS a Android, ako aj pre aplikáciu Bistro driver, ktorá slúži na manažment doručovania objednávok pre kuriérov v teréne.

 

Aktuálne pracujeme formou homeoffice avšak keď sa situácia stabilizuje, radi sa znova uvidíme v našich pekných priestoroch. Ako by si pracoval ty? Zatiaľ rovnako z domu a pri pohovore by sme si povedali, aký pomer home office vs office preferuješ a nájdeme to najvhodnejšie riešenie pre obe strany :) ak by si chcel pokračovať HO, budú určite dni, kedy ťa budeme potrebovať v ZA, preto očakávame ústretovosť aj z tvojej strany. Ak by to bolo viac dní po sebe, v tomto prípade ubytovacie náklady budeme hradiť my :)

 

Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat 1500 € až 5000 €  mesačne v závislosti od  úrovne dosiahnutých vedomosti, znalostí, zručností a dĺžky praxe.

 

Predtým ako zareaguješ na tento inzerát, prečítaj si náš blog.

 

Benefity

Chceš sa spýtať?

Rada ti poradím a zodpoviem doplňujúce otázky.
ava-hr-05.png

Michaela Stískalová

HR Business Partner

michaela.stiskalova@ringieraxelspringer.sk

Hodíš sa na túto pozíciu?

Super, tak neváhaj a povedz nám niečo o sebe, pripoj životopis a my sa ti ozveme.

Odporuč túto pozíciu svojim kamarátom:

Pomôž nám vytvárať online produkty, ktoré používa väčšina Slovákov

CHCEM VEDIEŤ VIAC O AZETE