Pracujte u nás

Azet je online, online je rýchlosť, rýchlosť je akcia, akcia je bezprostrednosť a chuť robiť to, čo nás baví. Pracovať v Azete znamená denne cítiť energiu z tvorby niečoho, čo na druhý deň, či o týždeň bude používať niekoľko miliónov používateľov.

Máme 3 voľné pozície

Pridajte sa k nám a podieľajte sa na vytváraní online produktov, ktoré používa väčšina Slovákov.

Dajte nám o sebe vedieť

Ak vás z aktuálnych pracovných ponúk nič neoslovilo a napriek tomu máte pocit, že by Azet mohol byť pre vás tým správnym miestom pre ďalší rozvoj, neváhajte nás kontaktovať priamo a my sa vám ozveme.

Tím je na prvom mieste

Je nás tu približne 200 nadšencov. Zbožňujeme ten pocit, keď vidíme pozitívne reakcie používateľov a úspechy našich produktov. Pracovať v Azete je o tom byť súčasťou tímu, ktorý je jedným z najlepších. Trávime spolu čas nielen v práci, ale aj na rôznych tímbildingových a firemných akciách.

Ako pracujeme

Udržiavame neformálne prostredie a otvorený prístup. Neustále sa vzdelávame a sledujeme aktuálne trendy, aby sme boli na Slovensku stále jednotkou. No naše profesionálne dlhoročné skúsenosti si nenechávame len pre seba, ale snažíme sa ich odovzdávať ďalej na konferenciách. Pre nás je takmer všetko možné a to nás baví.

Sídlime
v Bratislave a Žiline

Azet je súčasťou multimediálneho vydavateľstva Ringier Axel Springer. Naše tímy majú svoje pracoviská v Bratislave, kde je sústredený obchod, marketing a redakcie a v Žiline, ktorá je miestom, kde Azet vyrástol a zároveň centrálou neustále rastúceho vývoja a produktového manažmentu. Novú pobočku otvárame v Košiciach.

Naše personálne oddelenie

Azet vám poskytne atraktívne príležitosti pre váš kariérny a osobnostný rast. Pridajte sa k nám! Ak chcete rozvíjať svoj potenciál pre onlinové Azet produkty, kontaktujte naše oddelenie ľudských zdrojov. Staňte sa členom multimediálnej spoločnosti Ringier Axel Springer na Slovensku.

Spoločnosť Ringier Axel Springer na Slovensku reprezentuje silné mediálne značky, ako Nový Čas, Eva, Život, ale aj produkty Azetu, ktoré formálne vystupujú pod jednotným názvom Ringier Axel Springer.

Stanislava Buchová - HR Assistant

Stanislava Buchová

HR Business Partner

Michaela Stískalová - HR Assistant

Michaela Stískalová

HR Business Partner

Tomáš Doubrava - HR Assistant

Tomáš Doubrava

HR director

Potrebujete pomôcť s našimi službami?

Hľadáte technickú podporu alebo sa chcete len spýtať na naše produkty? Kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Spoznajte výhody
siete Azet

Práca, zábava, jedlo, informácie, klebety aj inzeráty. To všetko a ešte omnoho viac vám na 40 produktoch sprístupní Azet konto.

VYTVORIŤ ÚČET