Aktuality.sk / 29. 02. 2016

Kampaň portálu Aktuality.sk v sebe nesie silné posolstvo!

Aktuality.sk prichádzajú s novou kampaňou– značka komunikuje silné posolstvo a do kampane nasadila svojich ľudí: šéfredaktora Petra Bárdyho, hlavného komentátora Daga Daniša a investigatívneho novinára Marka Vagoviča.

Ak hľadáte zrozumiteľné aktuálne domáce spravodajstvo a objektívnosť, Aktuality.sk sú nepochybne tou správnou voľbou. Vyplýva to z prieskumu, ktorý pre Aktuality.sk robila výskumná agentúra TNS SK.

Podľa prieskumu sa tiež ukázalo, že Slováci čítajú Aktuality.sk hlavne kvôli domácim správam, aktuálnosti a objektívnosti informácií.

“Naša práca je opisovať a komentovať skutočnosť. Nie vytvárať ju. Nepíšeme proti niekomu, ale vždy iba o niekom. A jasne hovoríme NIE všetkým tým neduhom, ktoré sa bohužiaľ stali bežnou súčasťou našej spoločnosti,” vysvetľuje šéfredaktor Aktuality.sk Peter Bárdy.

V kampani teda Aktuality.sk hovoria jasné NIE korupcii, tunelovaniu a rozkrádaniu. Nestrpíme nečestné praktiky na úkor spoločnosti. Píšeme o veľkých kauzách a nebojíme sa riešiť ich až do konca, aby sme mohli žiť v spravodlivej spoločnosti!

Toto posolstvo sa Aktuality.sk chystajú už v najbližších hodinách šíriť prostredníctvom kompletného mediamixu vrátane sociálnych sietí. Kampaň bude prebiehať až do 20. 3. 2016.

www.aktuality.sk

Pomôž nám vytvárať online produkty, ktoré používa väčšina Slovákov

CHCEM VEDIEŤ VIAC O AZETE