Azet.sk / 15. 06. 2016

Azet.sk expanduje na východ Slovenska, otvorí pobočku v Košiciach

Najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku Ringier Axel Springer Slovakia (RAS SK) oznámil plány otvoriť pod svojou značkou Azet.sk pobočku v Košiciach. Medzi novými pozíciami, ktoré vzniknú, budú dominovať webdeveloperi a vývojári aplikácií pre operačné systémy iOS a Android.

Popri dôležitom vývojárskom centre v Žiline Azet.sk výrazne posilní svoju prítomnosť aj v metropole východného Slovenska. V novej košickej pobočke ponúkne prácu viac ako 30 novým zamestnancom, ktorí sa stanú súčasťou spoločných tímov tvorených žilinskými a košickými špecialistami. Venovať sa budú primárne projektom z oblasti inzercie, ktoré zastrešuje dcérska spoločnosť RAS SK United Classifieds, ako sú Nehnutelnosti.sk, Bazar.sk či Autobazar.sk.

„Chceme naplno využiť potenciál východného Slovenska a získať čo najviac šikovných ľudí, ktorí posilnia už existujúce developerské tímy. Našim produktom sa darí a aby sme pre ne zabezpečili čo najrýchlejší rast, snažíme sa osloviť nových kolegov v regióne Košíc, ktorí sa neboja výziev a chcú sa pridať do našich radov,“ vysvetlil generálny riaditeľ RAS SK Milan Dubec.

Nová košická pobočka má vzniknúť v priebehu leta, momentálne prebieha personálny nábor. Zoznam aktuálnych voľných pracovných pozícii je k dispozícii na onas.azet.sk/kariera.

„Ohlasy uchádzačov sú výrazne pozitívne, už tento týždeň rozbiehame prvé pohovory v Košiciach. Budovanie pozície atraktívneho zamestnávateľa chceme posilniť aj touto novou prevádzkou v regióne východného Slovenska a tým lepšie spropagovať naše značky,“ uviedla personálna riaditeľka RAS SK Nicole Slašťanová.

Okrem možnosti podieľať sa na vývoji online produktov, ktoré využíva viac ako 80 % Slovákov, ponúkne košická pobočka Azet.sk svojím zamestnancom atraktívne pracovné prostredie a ďalšie benefity plynúce z práce v nadnárodnej multimediálnej spoločnosti..

www.azet.sk

Pomôž nám vytvárať online produkty, ktoré používa väčšina Slovákov

CHCEM VEDIEŤ VIAC O AZETE