Technical PHP Leader

Žilina / Azet.sk

Do nášho development tímu hľadáme novú super naskillovanú posilu! Čo tak pracovať u nás ako Technical PHP Leader?

Pýtaš sa, čo by si mal na starosti? My už to máme premyslené :)

  • Aktívne by si sa zúčastňoval na realizácii projektov, priameho vývoja, code review a aj refaktoringu.
  • Pod palcom by si mal manažment štandardov technologického vývoja, návrh, zavádzanie technológií, zavádzanie a zdieľanie „best practices“ pre danú oblasť (web vývoj, backend vývoj) podľa trendov v odvetví.
  • Spolupracoval by si pri návrhu, tvorbe a vylepšovaní architektúry systémov a komponentov.
  • Podporoval zavádzanie continuous integration a jej jednotlivých aspektov - zber metrík kvality kódu, buildov, rôznych typov a úrovní testov, staging prostredí a nasadzovania.
  • Navrhoval by si aj parametre posudzovania výkonu projektov a kvality developmentu.
  • Neujde ti ani participácia na návrhu, uskutočnení koncepcie profesného a osobného rastu a vzdelávania web vývojárov podľa trendov v odvetví, programu získavania nových talentov, manažmentu a zdieľania informácií
  • Bol by si silnou podporou web vývojárov v ich raste, motivoval ich a mentoroval, podporoval k samostatnosti, zároveň však spolupracoval v rámci tímov aj cross tímy a oddelenia.

Sú ti tieto činnosti blízke? Chceš mať na starosti celý náš development tím a pomáhať im posúvať sa vpred? Buď dôležitou súčasťou nášho osadenstva. Buď podporou. Buď mentorom. Buď Technical PHP Leadrom!

Môžeš sa spoľahnúť...

Na náš skvelý kolektív, kde si zakladáme na otvorených a priateľských vzťahoch. Pohodlnú prácu ti budú zabezpečovať najmodernejšie nástroje a technika. Sociálna duša určite ocení tím skúsených kolegov, ktorí si radi navzájom vymieňajú svoje skúsenosti a znalosti. Pravidelné teambuildingy a voľné vstupy na rôzne podujatia sú len malý výber z mnohých firemných benefitov, ktoré ponúkame.

Benefity

Teambuildingy

Vstupy na športové a kultúrne podujatia

Pružný pracovný čas

Hodíš sa na túto pozíciu?

Super, tak neváhaj a povedz nám niečo o sebe, pripoj životopis a my sa ti ozveme.

Odporuč túto pozíciu svojim kamarátom:

Pomôž nám vytvárať online produkty, ktoré používa väčšina Slovákov

CHCEM VEDIEŤ VIAC O AZETE